Twoje dziecko w Krainie Baśni

Zapraszamy rodziców poszukujących najlepszej opieki dla swoich dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat. Opieka odbywa się w domowej, rodzinnej atmosferze, gdzie pośród wielu zabaw, bajek, wesołych piosenek i ciepłego przyjęcia, maluch nie odczuje przykrej rozłąki z mamą. Przebywając wśród innych dzieci szybciej poznaje samego siebie , doświadcza przyjaźni w relacji z innymi dziećmi i opiekunem. Naszym zadaniem jest pomagać aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka. Pod troskliwym i czujnym okiem opiekunów dzieci spontanicznie i jednocześnie twórczo będą spędzać czas.


Poznaj nas bliżej

Honorata Kochmańska

Dyrektor żłobka, opiekunka dziecięca

W swojej codziennej pracy z najmłodszymi, staram się dbać należycie o harmonijny rozwój dzieci. Potrafię uczyć i przekazywać zarówno umiejętności jak i wiedzę w sposób łączący naukę z zabawą. Życiowym moim celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcje i poczucie spełnienia zawodowego. Zawodowe umiejętności zdobyłam kształcąc się na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Współpracowałam 3 lata z wolontariatem gdzie organizowałam zabawy, imprezy dla dzieci jak również sprawowałam nad nimi opiekę. Przeprowadzałam castingi dla dzieci do reklam, pracowałam 3 lata w przedszkolu oraz jako animator dziecięcy. Dokładam wszelkich starań aby pomóc naszym podopiecznym poznawać świat oraz wspomagać ich rozwój psychiczny i fizyczny.

Monika Stanaszek

Opiekunka dziecięca

Z dziećmi pracuję od kilku lat. Praca ta jest dla mnie wielkim wyzwaniem, a zarazem radością. Zależy mi na kreatywnym rozwoju małych dzieci, dlatego z pasją podchodzę do prac plastycznych i zajęć muzycznych. Ukończyłam studia na Akadami Pedagogiki Specjalnej kierunek- psychologia. Swoje kwalifikacje doskonale na różnego rodzaju kursach a zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy.
Staram się zawsze podążać za potrzebami dzieci i wywołać u nich uśmiech i radość. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji i wkładam w nią całe moje serce.

Diana Andrzejkowicz

Opiekunka dziecięca

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Ukończyłam szkolenie na opiekuna w żłobku. Jestem osobą otwartą co w dużym stopniu ułatwia mi kontakt z rodzicami. W interesujący sposób staram się pokazywać maluchom świat. Dokonuje wszelkich starań, by dzieciom niczego nie brakowało. Dużą przyjemność sprawia mi zabawa z nimi. Przeprowadzam dużo zajęć plastycznych i muzycznych, by maluchy mogły się rozwijać.

Martyna Kubala

Opiekunka dziecięca

Dziecięca radość, ciekawość I kreatywność motywują mnie do pracy, dzięki czemu każdy dzień jest Dla mnie wyzwaniem. Praca Z maluchami jest moją pasją i daje mi ogromne szczęście. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz ukończyłam kurs Metody
Dobrego Startu. Zajęcia oparte o tą metodę pozwalają na rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalny dzieci. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi związane z wolontariatem w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz Poradni Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Podczas codziennej pracy z dziećmi staram się dotrzymywać im kroku w odkrywaniu i poznawaniu świata, proponując ciekawe formy edukacji poprzez beztroską zabawę.

Kinga Warzecha

Opiekunka dziecięca

Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Uwielbiam spędzać z nimi czas, prowadzić wiele ciekawych zajęć i odpowiadać na nurtujące je pytania. Ukończyłam kurs opiekuna dziecięcego oraz kurs pierwszej pomocy dzięki którym wiem o maluchach jeszcze więcej i w razie konieczności jestem w stanie im pomóc. Cieszę się, że mam taki zaszczyt opiekować się Państwa dziećmi, które każdym gestem wywołują uśmiech na mojej twarzy.

Sylwia Pilar

Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunkach pedagogika opiekuńcza z terapią oraz terapia pedagogiczna. Z dziećmi pracuję od kilku lat, doświadczenie zawodowe zdobywałam także podczas różnego rodzaju praktyk studenckich.

Praca z dziećmi jest wyzwaniem, którego podejmuję się z radością każdego dnia, wspierając wszechstronny rozwój maluchów oraz towarzysząc im w odkrywaniu świata. Moim zdaniem dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę oraz kreatywne działania. W mojej pracy często organizuję zajęcia plastyczne, muzyczne oraz ruchowe.

Krysia Lewicka

Opiekunka dziecięca

Praca z dziećmi to dla mnie przede wszystkim, dbanie o ich rozwój, zdrowie, oraz poczucie bezpieczeństwa. Ukończyłam kurs na opiekuna dziecięcego w żłobku, w roku 2019. Staram się stwarzać w mojej grupie, ciepłą i przyjazną atmosferę, aby czas rozłąki moich podopiecznych z rodzicami, obfitował w same pozytywne doświadczenia. Czerpię wiele satysfakcji, widząc ich codzienne postępy i ciekawość świata. Aby uatrakcyjnić dzieciom czas spędzany w żłobku, dbam o dostarczanie im odpowiedniej ilości prac plastycznych i zabaw edukacyjnych.