Twoje dziecko w Krainie Baśni

Zapraszamy rodziców poszukujących najlepszej opieki dla swoich dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat. Opieka odbywa się w domowej, rodzinnej atmosferze, gdzie pośród wielu zabaw, bajek, wesołych piosenek i ciepłego przyjęcia, maluch nie odczuje przykrej rozłąki z mamą. Przebywając wśród innych dzieci szybciej poznaje samego siebie , doświadcza przyjaźni w relacji z innymi dziećmi i opiekunem. Naszym zadaniem jest pomagać aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka. Pod troskliwym i czujnym okiem opiekunów dzieci spontanicznie i jednocześnie twórczo będą spędzać czas.


Poznaj nas bliżej

Honorata Kochmańska

Dyrektor żłobka, opiekunka dziecięca

W swojej codziennej pracy z najmłodszymi, staram się dbać należycie o harmonijny rozwój dzieci. Potrafię uczyć i przekazywać zarówno umiejętności jak i wiedzę w sposób łączący naukę z zabawą. Życiowym moim celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcje i poczucie spełnienia zawodowego. Zawodowe umiejętności zdobyłam kształcąc się na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Współpracowałam 3 lata z wolontariatem gdzie organizowałam zabawy, imprezy dla dzieci jak również sprawowałam nad nimi opiekę. Przeprowadzałam castingi dla dzieci do reklam, pracowałam 3 lata w przedszkolu oraz jako animator dziecięcy. Dokładam wszelkich starań aby pomóc naszym podopiecznym poznawać świat oraz wspomagać ich rozwój psychiczny i fizyczny.

Monika Stanaszek

Opiekunka dziecięca

Z dziećmi pracuję od kilku lat. Praca ta jest dla mnie wielkim wyzwaniem, a zarazem radością. Zależy mi na kreatywnym rozwoju małych dzieci, dlatego z pasją podchodzę do prac plastycznych i zajęć muzycznych. Ukończyłam studia na Akadami Pedagogiki Specjalnej kierunek- psychologia. Swoje kwalifikacje doskonale na różnego rodzaju kursach a zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy.
Staram się zawsze podążać za potrzebami dzieci i wywołać u nich uśmiech i radość. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji i wkładam w nią całe moje serce.

Diana Pluta

Opiekunka dziecięca

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Ukończyłam szkolenie na opiekuna w żłobku. Jestem osobą otwartą co w dużym stopniu ułatwia mi kontakt z rodzicami. W interesujący sposób staram się pokazywać maluchom świat. Dokonuje wszelkich starań, by dzieciom niczego nie brakowało. Dużą przyjemność sprawia mi zabawa z nimi. Przeprowadzam dużo zajęć plastycznych i muzycznych, by maluchy mogły się rozwijać.

Martyna Kubala

Opiekunka dziecięca

Dziecięca radość, ciekawość I kreatywność motywują mnie do pracy, dzięki czemu każdy dzień jest Dla mnie wyzwaniem. Praca Z maluchami jest moją pasją i daje mi ogromne szczęście. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz ukończyłam kurs Metody
Dobrego Startu. Zajęcia oparte o tą metodę pozwalają na rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalny dzieci. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi związane z wolontariatem w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz Poradni Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Podczas codziennej pracy z dziećmi staram się dotrzymywać im kroku w odkrywaniu i poznawaniu świata, proponując ciekawe formy edukacji poprzez beztroską zabawę.

Kinga Warzecha

Pomoc Techniczna